Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Zderzenie osobówek. Jedna osoba została ranna (ZDJĘCIA)

26 styczeń 2023
Autor: 
Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Zderzenie osobówek Redakcja

Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Na odcinku do Sulechowa zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba została poszkodowana. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w czwartkowe popołudnie, 26 stycznia, tuż po godzinie 14:25.

Na 187-kilometrze trasy S3 na wysokości Zawady doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Uczestniczyły w nim BMW oraz Skoda. Oba pojazdy poruszały się na odcinku od Zielonej Góry w stronę Sulechowa.

Jedna osoba poszkodowana

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Zielonej Górze, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. W drodze z pomocą były także dwa zastępy strażaków z Sulechowa, ale ostatecznie zostały one zawrócone z trasy.

W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba. To kobieta, która w chwili dojazdu służb była przytomna oraz znajdowała się poza pojazdem. Po opatrzeniu przez medyków została ona przetransportowana do szpitala, gdzie przejdzie jeszcze szczegółowe badania.

Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia będzie teraz ustalać policja.

Wypadek na trasie S3 - utrudnienia w ruchu

Służby w związku ze zdarzeniem całkowicie zablokowały ekspresową trójkę w kierunku Sulechowa. Kierowcy samochodów osobowych mogą objechać miejsce wypadku, korzystając z objazdu przez Zawadę oraz Cigacice. Jak informuje GDDKiA, utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet do godziny 18:00.

Aktualizacja: - Ruch na trasie S3 został puszczony jednym pasem - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Przeczytaj też: Pożar w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zapaliło się poddasze budynku (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u