Pożar w Radwanowie. Dwie osoby podtrute dymem. W akcji 4 zastępy straży pożarnej!

15 luty 2023
Autor: 
Pożar w Radwanowie. Dwie osoby podtrute dymem. W akcji 4 zastępy straży pożarnej!

Groźny pożar w piwnicy bloku mieszkalnego. Dwie osoby zatruły się dymem. W akcji cztery zastępy straży pożarnej.

W środę, 15 lutego około godziny 22:30 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli otrzymał zgłoszenie dotyczące zadymienia w jednym z bloków w miejscowości Radwanów. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Jako pierwsi na miejscu zjawili się strażacy ochotnicy z OSP Studzieniec. Wówczas sytuacja na miejscu była poważna. Klatka schodowa w bloku była kompletnie zadymiona i podjęto decyzję o natychmiastowej ewakuacji mieszkańców. Niestety dwie osoby zostały podtrute dymem i trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Strażacy zlokalizowali pożar w piwnicy budynku.

Sytuacja została szybko opanowana. Pomieszczenia w bloku zostały oddymione a mieszkańcy mogli powrócić do swoich mieszkań. Podtrute dymem osoby nie wymagały hospitalizacji. 

Czytaj także - Tragiczny wypadek w Kostrzynie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje mężczyzna!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u