Brutalne pobicie w Gorzowie. Zatrzymano czterech mężczyzn, najmłodszy miał 16 lat (FILM)

11 marzec 2023
Autor: 
Brutalne pobicie w Gorzowie. Zatrzymano czterech mężczyzn Fot. KMP Gorzów Wlkp.

Pobicie w Gorzowie Wielkopolskim. Sprawcy brutalnie zaatakowali 20-latka, a wszystko nagrali telefonem. Policja zatrzymała już czterech mężczyzn.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowy wieczór, 9 marca, około godziny 18:00. W okolicach mostu Lubuskiego w Gorzowie Wielkopolskim czterech mężczyzn brutalnie pobiło 20-latka. Sytuacja miała mieć miejsce dwukrotnie w krótkim odstępie czasu.

- W sprawie prowadzonej pod nadzorem gorzowskiej prokuratury rejonowej ustalono, że pobicie było zarejestrowane telefonem. Na nagraniu widać, jak pokrzywdzony został brutalnie zaatakowany. Podejrzani uderzali go po całym ciele, był także kopany w głowę - relacjonuje kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

Policja zatrzymała napastników

Tego samego dnia około godziny 19:00 policja w Gorzowie Wielkopolskim otrzymała zgłoszenie o pobiciu. Mundurowi pojechali do pokrzywdzonego, który opisał całe zdarzenie. Podkreślał, że zaatakowały go znane mu osoby.

Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania sprawców pobicia. Na ulicy Nadbrzeżnej dwie osoby, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem. Policjanci zatrzymali wówczas 18 i 21-latka. Na tym oczywiście nie poprzestali i wkrótce udało zatrzymać się nastolatków w wieku 16 i 18 lat.

- W sprawie zatrzymanego 16-latka sąd rodzinny zdecydował o umieszczeniu go na trzy miesiące w schronisku dla nieletnich. W przypadku dwóch 18-latków i 21-latka, prokurator po zebraniu niezbędnego materiału dowodowego wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt - informuje kom. Jaroszewicz.

Sąd zajął się wnioskiem prokuratora już w sobotę, 11 marca. I tak wszyscy pełnoletni podejrzani najbliższe trzy miesiące spędzą w odosobnieniu.

Przeczytaj też: Strażacy dla kobiet, czyli akcja "Kobieta potrafi". Zobaczcie, co działo się w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u