Bus rozbił się o barierki na trasie S3 pod Zieloną Górą!

27 marzec 2023
Autor: 
Bus rozbił się o barierki na trasie S3 pod Zieloną Górą!

Bus rozbił się o bariery energochłonne na trasie S3 pod Zieloną Góra. Kierowca prawdopodobnie zasłabł!

W poniedziałek, 27 marca około godziny 10:20 na trasie S3 na wysokości MOP Racula pod Zieloną Górą doszło do zdarzenia z udziałem busa marki Toyota. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Kolizja S3 pod Zieloną Górą

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca nie zamierzał zjechać na MOP Racula, jednak z niewyjaśnionych uderzył w bariery energochłonne oddzielające jezdnię od pasa zjazdowego. W pojeździe doszło do poważnych uszkodzeń przodu oraz wycieku płynów eksploatacyjnych.

Kierowca pojazdu nie odniósł żadnych obrażeń. Czynności na miejscu prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Ruch na trasie S3 odbywa się bez większych utrudnień. To kolejne zdarzenie na lubuskim odcinku ekspresówki w ostatnich godzinach. Około godziny 9 w rejonie Deszczna pod Gorzowem Wielkopolskim ciężarówka uderzyła w busa, po czym wypadła z drogi.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u