Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek. Sprawca nie miał prawa jazdy (ZDJĘCIA)

27 kwiecień 2023
Kolizja w Zielonej Górze. Sprawca nie miał prawa jazdy

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Sprawca zdarzenia nie miał prawa jazdy.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe przedpołudnie, 27 kwietnia, tuż po godzinie 10:30. Na ulicy Andrzeja Struga w Zielonej Górze doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych. Zderzyły się Citroen oraz Toyota.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Citroena wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod Toyotę, która jechała pod górę od strony ul. Słowackiego. Pojazdy zderzyły się na środku skrzyżowania.

Sprawca nie miał prawa jazdy

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Dojechał także zespół pogotowia ratunkowego.

Wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach. W wyniku zdarzenia poszkodowany został pasażer Citroena. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

- Sprawcą jest kierowca Citroena, który wymusił pierwszeństwo przejazdu. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Pożar Castoramy w Zielonej Górze. Akcja strażaków cały czas trwa (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u