Wypadek w Nowej Soli. Policja szuka świadków zdarzenia

07 czerwiec 2023
Autor: 
Wypadek w Nowej Soli. Policja szuka świadków zdarzenia Redakcja/archiwum

Wypadek w Nowej Soli. Poszkodowany został kierowca motoroweru. Policja szuka teraz świadków zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 23 maja, w Nowej Soli. Około godziny 14:10 na ulicy Przemysłowej w rejonie firmy Electropoli doszło do wypadku z udziałem motoroweru marki Jonway.

- W wyniku opisanego zdarzenia kierujący motorowerem wywrócił się na jezdnię i odniósł obrażenia - relacjonuje sierż. sztab. Katarzyna Walecka z policji w Nowej Soli.

Policja szuka świadków zdarzenia

Wyjaśnianiem wszystkich szczegółów i okoliczności wypadku cały czas zajmuje się miejscowa Komenda Powiatowa Policji. Postępowanie w sprawie trwa, a mundurowi szukają teraz świadków tego incydentu oraz nagrań z wideorejestratorów.

- Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, bądź były jego świadkiem prosimy o osobisty kontakt osobisty, bądź telefoniczny pod numerami telefonów 47 793 32 11 lub 47 793 32 60 - apeluje sierż. sztab. Walecka.

Mundurowi w szczególności liczą na zgłoszenie się kierującego pojazdem marki Volkswagen. Najprawdopodobniej był to model Polo koloru jasnego.

Przeczytaj też: Lotnisko Zielona Góra - Babimost. Polecimy do Krakowa! Dziś pierwszy lot


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u