CHILD ALERT: W Sosnowcu zaginęła 11-letnia Wiktoria!

06 sierpień 2023
CHILD ALERT: W Sosnowcu zaginęła 11-letnia Wiktoria! Fot. Polska Policja

Polska policja uruchomiła CHILD ALERT. Trwają poszukiwania 11-letniej Wiktorii z Sosnowca. 

Trwają poszukiwania 11-letniej Wiktorii z Sosnowca. Dziewczynka wyszła z mieszkania w Sosnowcu w sobotę, 5 sierpnia około godziny 19 i do chwili obecnej nie powróciła. Niestety 11-latka nie nawiązała również kontaktu z rodziną. Wiktoria ostatni raz widziana była w okolicach ulicy 11 Listopada w Sosnowcu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Młody złodziej okradł lombard. Jest nagranie z monitoringu

Dziewczynka została odnaleziona

W poniedziałek, 7 sierpnia policjanci poinformowali o odnalezieniu zaginionej dziewczynki. Child alert został odwołany.

Co to jest child alert?

To system natychmiastowego rozpowszechniania wizerunku zaginionego dziecka za pośrednictwem dostępnych mediów. To program, którego głównym celem jest szybsze i skuteczniejsze poszukiwanie młodych ludzi (dzieci i nastolatków), dzięki z góry ustalonej procedurze postępowania.

Koncepcja platformy opiera się na skoordynowanym działaniu różnych instytucji, przede wszystkim Policji i mediów, które z racji błyskawicznej współpracy są w stanie niemal niezwłocznie rozpowszechnić wizerunek zaginionego dziecka masowemu gronu odbiorców.

Czytaj także - Ukradł kartony z papierosami w Zielonej Górze. Szuka go policja


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u