Zaginął mieszkaniec wsi pod Strzelcami Krajeńskimi. Trwają poszukiwania

13 sierpień 2023
Zaginął mieszkaniec wsi pod Strzelcami Krajeńskimi Fot. KPP Strzelce Krajeńskie

Zaginął Józef B. ze wsi Żółwin pod Strzelcami Krajeńskimi. 72-latek wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła jego poszukiwania.

Aktualizacja: - Mężczyzna został odnaleziony. Jest cały i zdrowy - informuje rzecznik policji w Strzelcach Krajeńskich.

Mężczyzna ostatni raz był widziany w Żółwinie w piątek, 11 sierpnia, około godziny 19:00. Najprawdopodobniej poruszał się bordowym rowerem z koszyczkiem na kierownicy.

Widziałeś 72-latka? Poinformuj policję

Poszukiwania mężczyzny rozpoczęli już funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich. Do akcji włączono też jednostki OSP z terenu gminy Zwierzyn.

Wiadomo, że 72-latek nosił okulary z ciemnobrązowymi i prostokątnymi ramkami. Policja nie przekazuje informacji o ubiorze, lecz w sieci można znaleźć informacje, że mógł mieć na sobie ciemną kamizelkę, jasną koszulę oraz czapeczkę z daszkiem.

- Osoby, które mają informację o zaginionym, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 112 lub 47 792 52 11 - apeluje asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Aktualizacja: - Mężczyzna został odnaleziony. Jest cały i zdrowy - informuje rzecznik policji w Strzelcach Krajeńskich.

Przeczytaj też: Autobusy MZK blokują zakład w Zielonej Górze. Co na to firma? Mamy oświadczenie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u