Wyłudził od seniorki z Gorzowa ponad 100 tysięcy złotych. Rozpoznajesz go?

13 wrzesień 2023
Autor: 
Wyłudził od seniorki z Gorzowa ponad 100 tysięcy złotych Fot. KMP Gorzów Wlkp., Redakcja

Ponad 100 tysięcy złotych - tyle straciła mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego. Seniorka przekazała je obcemu mężczyźnie. Ruszyły poszukiwania oszusta.

W województwie lubuskim cały czas aktywni są oszuści. W niedzielę, 10 września, do starszej mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego zadzwonił mężczyzna, który podał się za jej syna.

- Mężczyzna poinformował, że spowodował wypadek. Kobieta była pewna, że należy przekazać pieniądze, by uniknął problemów. Niestety była to historia stworzona na potrzeby oszustwa - relacjonuje kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin Pabierowski: Będzie Młodzieżowa Rada Miasta

Kobieta mieszkająca na osiedlu Staszica od razu spakowała swoje oszczędności. Jeszcze tego samego dnia przyszedł do niej mężczyzna, który odebrał pieniądze. Łącznie było to przeszło 100 tysięcy złotych.

Policja opublikowała portret pamięciowy

Teraz sprawą zajmuje się Wydział Dochodzeniowo-Śledczy gorzowskiej komendy. Na podstawie informacji, które policjanci uzyskali od pokrzywdzonej, udało się sporządzić portret pamięciowy sprawcy.

Poszukiwany mężczyzna ma mieć 35-40 lat oraz około 170 centymetrów wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała i ma krótkie włosy w kolorze ciemnego blondu. W chwili zdarzenia był ubrany w szarą bluzę i niebieskie jeansy.

- Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 79 125 11 lub 47 79 127 00 - apeluje kom. Jaroszewicz.

Przeczytaj też: Dziecko siedziało na torach w Nowej Soli. Pociąg musiał awaryjnie hamować


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u