Pożar na terenie firmy transportowej. Płonęły samochody (ZDJĘCIA)

08 listopad 2023
Autor: 
Pożar na terenie firmy transportowej. Płonęły samochody Fot. OSP Przytoczna

Pożar w Przytocznej. Nocą w ogniu stanęły samochody dostawcze na terenie firmy transportowej. Dwa pojazdy całkowicie spłonęły.

Dyżurny straży pożarnej w Międzyrzeczu odebrał zgłoszenie o pożarze w Przytocznej w nocy z wtorku na środę, 8 listopada. Na parkingu jednej z firm transportowych płonęły samochody.

Do akcji wyruszyły dwa zastępy gaśnicze z międzyrzeckiej Państwowej Straży Pożarnej oraz dwa samochody z miejscowej jednostki OSP Przytoczna. Kiedy pierwszy zastęp ochotników dojechał na miejsce, okazało się, że ogniem objęte są dwa pojazdy dostawcze.

Pożar Przytoczna - czy to podpalenie?

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne rozwinęli linię gaśniczą i rozpoczęli walkę z żywiołem. Po kilku minutach sytuacja pożarowa była już opanowana. Wówczas rozpoczęło się dokładne dogaszanie samochodów.

Niestety mimo szybkiej reakcji strażaków oba pojazdy całkowicie spłonęły. Teraz nadają się już tylko do kasacji.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Opinię w tej sprawie wyda już wkrótce biegły z zakresu pożarnictwa. Na miejsce wezwano patrol policji, który zabezpieczył teren zdarzenia.

Przeczytaj też: Tragiczny pożar w Zielonej Górze. Nie żyje jedna osoba (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u