Dwie osobówki zderzyły się na S3 pod Sulechowem. Droga zablokowana

19 listopad 2023
Autor: 
Dwie osobówki zderzyły się na S3 pod Sulechowem Redakcja/archiwum

Kolizja na S3 na odcinku Zielona Góra - Sulechów. Zderzyły się dwie osobówki. Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w niedzielę, 19 listopada, tuż po godzinie 12:00.

Na 183-kilometrze trasy S3 między Zieloną Górą a Sulechowem na wysokości miejscowości Stożne doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. To Audi oraz Opel.

Utrudnienia na S3 - droga zablokowana

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, które zabezpieczyły osobówki biorące udział w zdarzeniu. Dojechał także patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Wszystkie osoby podróżujące pojazdami wyszły z nich o własnych siłach. Nie doznały też poważniejszych obrażeń, więc nie było potrzeby wzywania zespołu pogotowia ratunkowego.

Jak przekazują służby, w wyniku zdarzenia całkowicie zablokowana została jezdnia w kierunku Sulechowa. Wkrótce najprawdopodobniej odblokowany zostanie jeden pas ruchu.

Aktualizacja: Ruch odbywa się jednym pasem

Przeczytaj też: Młody kierowca pędził przez wieś i wpadł w ręce policji. To jednak nie wszystko


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u