Poważny wypadek w Zielonej Górze. Autobus potrącił mężczyznę

23 listopad 2023
Autor: 
Poważny wypadek w Zielonej Górze. Autobus potrącił mężczyznę Redakcja/archiwum

Wypadek w Zielonej Górze. Na ulicy Łużyckiej autobus potrącił mężczyznę. Poszkodowany był reanimowany. Droga została zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w czwartkowy wieczór, 23 listopada, po godzinie 17:10. Na ulicy Łużyckiej doszło do wypadku drogowego.

Kierowca autobusu jechał od Wilkanowa w kierunku centrum miasta. W rejonie skrzyżowania z ul. Francuską w niewyjaśnionych jeszcze okolicznościach potrącił mężczyznę. Pieszy znajdował się najprawdopodobniej w niedozwolonym miejscu, kilka metrów za przejściem dla pieszych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Pędził Mercedesem przez wieś. Wpadł na radar, został srogo ukarany

Potrącenie Zielona Góra - poszkodowany był reanimowany

Do akcji wysłano zastęp straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 oraz kilka patroli policji. Skierowano także specjalistyczny zespół pogotowia ratunkowego.

Początkowo ranny mężczyzna był nieprzytomny, ale z czasem doszło u niego do zatrzymania krążenia. Wówczas rozpoczęła się walka o jego życie. Na szczęście medykom udało się przywrócić akcję serca. Poszkodowany w ciężkim stanie został przetransportowany do zielonogórskiego szpitala.

Wypadek Zielona Góra - są utrudnienia

Wszystkie szczegóły zdarzenia będzie teraz wyjaśniać policja. Ulica Łużycka w miejscu zdarzenia została całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze wkrótce odblokują jednak jeden pas, aby ruch odbywał się wahadłowo.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek na obwodnicy Zielonej Góry. Jest ofiara śmiertelna (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u