Dostawczak jeździ po wioskach. "Prosimy o zachowanie ostrożności"

13 grudzień 2023
Auto jeździ po wioskach. "Prosimy o zachowanie ostrożności" Fot. Redakcja/archiwum, Letnica i okolica/FB

Podejrzani mężczyźni jeżdżą samochodem po wsiach w gminie Świdnica pod Zieloną Górą. Mieszkańcy wzajemnie się ostrzegają i apelują o ostrożność.

Podejrzany samochód krąży dziś, 13 grudnia, po wioskach w podzielonogórskiej gminie Świdnica. Najpierw poinformowali o tym mieszkańcy Letnicy.

- Dwóch mężczyzn porusza się Fiatem Doblo w kolorze niebiesko-szary metalik, numery rejestracyjne zaczynające się od PKA. Prosimy o zachowanie czujności - czytamy na profilu Letnica i okolica.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Niemowlę skatowane w Zielonej Górze. "Rozległe obrażenia mózgu"

Mieszkańcy wzajemnie się ostrzegają

Mężczyźni powoli krążą po wsiach. Chodzą też po domach i oferują na sprzedaż gruz, kamienie dekoracyjne oraz agregaty prądotwórcze. Samochód widziany był w Letnicy przed godziną 12:00. Następnie udał się w kierunku Koźli i Grabowca.

W tej sprawie napisał do nas również czytelnik. - Oferowali kamienie dekoracyjne 25 ton za 600 złotych. Ponadto agregaty prądotwórcze po 100 złotych za sztukę - informuje.

Mieszkańcy gminy Świdnica przyjacielsko ostrzegają się przed sytuacją w mediach społecznościowych. Apelują jednocześnie o zachowanie czujności, aby czasem nie dać się oszukać tuż przed świętami.

W związku z napływającymi sygnałami skontaktowaliśmy się z Komendą Miejską Policji w Zielonej Górze. - Obecnie nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia w tej sprawie - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Pożar domu pod Zieloną Górą. Są poszkodowani (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u