Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek. Wezwano służby

15 grudzień 2023
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie, 15 grudnia, chwilę przed godziną 12:25. Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Racula - Głogowska w Zielonej Górze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że oba pojazdy jechały w stronę centrum miasta. Kierowca Audi jadąc lewym pasem postanowił zmienić pas ruchu. Najprawdopodobniej nie spojrzał jednak w lusterko i uderzył w Volkswagena, który następnie obrócił się jeszcze o 180 stopni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Kolizja Zielona Góra - nikt nie został poszkodowany

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 oraz zastęp ochotników z OSP Racula. Przyjechał też patrol policji oraz zespół pogotowia ratunkowego.

Wszystkie osoby podróżujące pojazdami opuściły samochody o własnych siłach. Są oni badani przez medyków, lecz nie doznali poważniejszych obrażeń. Wydaje się, że nikt nie będzie transportowany do szpitala.

Szczegóły zdarzenia ustala policja. Wiadomo, iż zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Służby zablokowały jeden pas ruchu w kierunku centrum miasta oraz jeden w stronę ronda Andrzeja Huszczy.

Aktualizacja: Ostateczna wersja zdarzenia, którą w trakcie czynności ustalili mundurowi, wygląda jednak inaczej. Okazało się, że winny jest kierujący Volkswagenem. Mężczyzna, zmieniając pas ruchu na lewy zrobił to w taki sposób, że uderzył w prawy przód Audi. Został ukarany przez policję mandatem karnym.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek koło Zielonej Góry. Jest ofiara śmiertelna, są ranni (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u