Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek. Wezwano służby (ZDJĘCIA)

29 grudzień 2023
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek Redakcja

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek, 29 grudnia, po godzinie 16:30. W Zielonej Górze na ulicy Stefana Batorego doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych. To Opel oraz Seat.

Kolizja Zielona Góra - nikt nie został poszkodowany

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 oraz patrol policji. Przyjechał zespół pogotowia ratunkowego.

Wszystkie osoby podróżujące pojazdami opuściły samochody o własnych siłach. Są oni badani przez medyków, lecz nie doznali poważniejszych obrażeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nikt nie będzie transportowany do szpitala.

Ruch w kierunku ronda Stefana Batorego łączącego Trasę Północną została początkowo całkowicie zablokowana. Obecnie odbywa się jednym pasem.

Przeczytaj też: 11-letni Filip Zięba zaginął. Policja prosi o pomoc


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u