Groźny wypadek koło Międzyrzecza. Poszkodowani trafili do szpitala (ZDJĘCIA)

04 styczeń 2024
Autor: 
Groźny wypadek koło Międzyrzecza Fot. OSP Templewo /FB

Wypadek koło Międzyrzecza. Osobówka uderzyła w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do międzyrzeckich służb ratowniczych w środę, 3 stycznia, chwilę przed godziną 21:00. Na drodze wojewódzkiej nr 137 w okolicy miejscowości Templewo (gmina Bledzew) samochód osobowy marki Audi wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Wypadek Templewo - poszkodowani trafili do szpitala

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Międzyrzeczu oraz dwa zastępy ochotników z OSP Templewo. Dojechał także patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego i dwa zespoły pogotowia ratunkowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wojewoda Lubuski Marek Cebula z poparciem dla Marcina Pabierowskiego

W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby. Po opatrzeniu przez medyków zostały one przetransportowane do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek Międzyrzecz. Kolejne zdarzenie na DW137

Tego dnia był to kolejny wypadek na wojewódzkiej "137" w pobliżu Międzyrzecza. Nad ranem zaledwie kilka kilometrów wcześniej doszło do zdarzenia ze skutkiem śmiertelnym. Tam również samochód uderzył w drzewo. Więcej: "Śmiertelny wypadek koło Międzyrzecza. Na ratunek było już za późno"

Przeczytaj też: 840 misji lubuskich śmigłowców LPR w 2023 roku. Zobacz, jaka załoga latała najczęściej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u