Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek. Wezwano służby (ZDJĘCIA)

20 styczeń 2024
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek. Wezwano służby

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Wyszyńskiego zderzyły się dwa samochody osobowe.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 20 stycznia, około godziny 12:00. W Zielonej Górze na ulicy Wyszyńskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Opel Insignia jechał ul. Wyszyńskiego w stronę ronda Jana Pawła II łączącego się z ul. Łużycką. Na wysokości stacji paliw pierwszeństwo przejazdu wymusił mu kierowca Skody Fabia, który wjeżdżał z ul. Monte Cassino. Na uniknięcie zderzenia było już za późno. Opel uderzył lewą stroną w tył Skody.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Samorządowcy KO liczą na zmianę w fotelu prezydenta Zielonej Góry

Kolizja Zielona Góra - wezwano służby

Na miejsce przyjechał patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Wezwano także podstawowy zespół pogotowia ratunkowego.

Wszystkie osoby podróżujące pojazdami opuściły samochody o własnych siłach. Mimo to medycy przebadali starszego mężczyznę, który kierował Skodą.

Początkowo w związku ze zdarzeniem występowały utrudnienia w ruchu. Z czasem pojazdy wraz z policjantami zjechały na okoliczną stację paliw.

Przeczytaj też: Budżet Obywatelski Zielona Góra 2024. Znamy wyniki, ale są kontrowersje (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u