Ostrzeżenie dla mieszkańców Zielonej Góry. Ktoś rozrzuca to w mieście. Śmiertelna pułapka

17 luty 2024
Ostrzeżenie dla mieszkańców Zielonej Góry. Ktoś rozrzuca to w mieście. Śmiertelna pułapka Redakcja/Archiwum, Screen/Dzielnica Jędrzychów

Ktoś podrzuca kiełbasy naszpikowane gwoździami w Zielonej Górze. Jest ostrzeżenie dla właścicieli czworonogów. - Uważajcie na swoje zwierzaki - napisała internautka.

Nieznany sprawca rozrzuca kiełbasy naszpikowane gwoździami w rejonie ulicy Nowojędrzychowskiej w Zielonej Górze. W internecie pojawił się wpis jednej z mieszkanek, która ostrzega właścicieli czworonogów przed śmiertelną pułapką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Posypały się mandaty. Policja z dronem łapała kierowców

Kiełbasy naszpikowane gwoździami w Zielonej Górze

- Uważajcie na swoje zwierzaki - napisała internautka i opublikowała zdjęcia kiełbasy, w której tkwiło kilka niewielkich gwoździ. Taki "przysmak" może okazać się śmiertelny dla psów, kotów oraz innych zwierząt. Podobne pułapki dla zwierząt pojawiły się w rejonie ulicy Waszczyka. 

Właściciele czworonogów powinni mieć się na baczności i podczas spacerów stale monitorować aktywność swoich zwierząt oraz sprawdzać, co biorą do pyska. 

Przeczytaj też: W płomieniach po służbie. Policjant z Zielonej Góry uratował kobietę i został nagrodzony


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u