Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek. Wezwano służby

27 luty 2024
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek Fot. Czytelnik, KMP Zielona Góra

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Sulechowskiej zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 27 lutego, na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Przed godziną 7:00 w pobliżu Centrum Rekreacyjno-Sportowego zderzyły się trzy samochody osobowe. To Kia, Citroen oraz Skoda. Kierowcy aut poruszali się w stronę ronda Rady Europy, czyli w kierunku Trasy Północnej.

- Kierująca Skodą kobieta nie upewniła się czy może bezpiecznie zmienić pas, którym się poruszała i doprowadziła do kolizji z dwoma innymi pojazdami - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

Kolizja Zielona Góra - wezwano służby

Na miejsce wezwano patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Przyjechał także zespół pogotowia ratunkowego.

W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowana została jedna osoba ze Skody. Wszystko po to, aby przeprowadzić szczegółową diagnostykę. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyskie szczegóły i okoliczności kolizji ustala policja.

Do podobnej kolizji na ulicy Sulechowskiej doszło również wczoraj. Wówczas Skoda zderzyła się z Seatem.

Przeczytaj też: Działania policji w Zielonej Górze. Posypały się mandaty (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u