Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Karol (ZDJĘCIA)

12 marzec 2024
Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Karol Fot. OSP Kłodawa, OSP Santocko

Tragiczny finał poszukiwań koło Gorzowa Wielkopolskiego. Służby odnalazły zwłoki 45-letniego mężczyzny. Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci.

Wszystko zaczęło się w poniedziałek, 11 marca. Mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego, 45-letni Karol, wyszedł z domu i odjechał samochodem marki Honda Civic. Udał się w nieznanym kierunku. Od tej pory kontakt z nim się urwał.

Zaginięcie Gorzów Wielkopolski. Ruszyły poszukiwania

Jeszcze tego samego dnia zawiadomienie o jego zaginięciu trafiło do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Mundurowi praktycznie od razu rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowano sporą ilość patroli policji. Do akcji po godzinie 20:00 wyruszył zastęp ochotników z OSP Santocko wyposażony w drona z kamerą termowizyjną.

Służby działały przede wszystkim w rejonie miejscowości Łośno oraz Kłodawa. Przeczesywano głównie okoliczne kompleksy leśne. Niestety bez rezultatu. Zaginionego Karola nie udało się namierzyć.

Poszukiwania Gorzów Wielkopolski. Nie żyje zaginiony Karol

Dziś, 12 marca, w godzinach porannych akcja poszukiwawcza ruszyła ponownie. Tym razem do działań wysłano więcej zastępów straży pożarnej, w tym m.in. z OSP Bogdaniec i OSP Kłodawa. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Zaginiony Karol nie żyje.

- Poszukiwania 45-letniego mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego zostały zakończone odnalezieniem jego ciała. Wszelkie okoliczności będą wyjaśniane przez funkcjonariuszy - informuje kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Przeczytaj też: Pijany kierowca ciężarówki wpadł pod komendą policji. Dalej nie pojechał (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u