Rozpędzone Audi ścięło sygnalizator i słupki. Są poszkodowani

19 marzec 2024
Autor: 

Groźny wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Audi ścięło sygnalizację oraz przydrożne słupki i uderzyło w zaparkowane samochody. 

We wtorek 19 marca około godziny 8 na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Audi. Z nieustalonych obecnie przyczyn kierujący stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi.

Samochód ściął słup sygnalizacji drogowej oraz przejechał kilkadziesiąt metrów po pasie zieleni uszkadzając przydrożne słupki. Audi zatrzymało się dopiero na zaparkowanej Dacii.

Wypadek w Zielonej Górze. Dwie osoby poszkodowane

Dwie osoby podróżujące Audi trafiły pod opiekę ratowników medycznych z karetki. Czynności na miejscu prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia. Jeden pas ruchu na ul. Wyszyńskiego jest zablokowany.

Przeczytaj też: Spacerowali z kołami ratunkowymi. Zajęła się nimi policja


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u