18-latek w BMW zmiótł rowerzystę. Wszystko nagrały kamery (FILM)

22 marzec 2024
Autor: 
18-latek w BMW zmiótł rowerzystę. Wszystko nagrały kamery Fot. KPP Świebodzin

Wypadek w Świebodzinie. Młody kierowca BMW potrącił rowerzystę. 18-latek nie ma prawa jazdy. To jednak nie wszystko.

Wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie, 20 marca. Chwilę po godzinie 17:00 na skrzyżowaniu w Świebodzinie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki BMW oraz rowerzysty. Młody kierowca nie ustąpił cykliście pierwszeństwa przejazdu.

Na miejsce przyjechał patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego oraz zespół pogotowia ratunkowego. Medycy zajęli się poszkodowanym rowerzystą. Na szczęście nie doznał on groźnych obrażeń.

Wypadek Świebodzin. 18-latek nie miał prawa jazdy

- Lekceważąca postawa 18-latka, który prowadził BMW, jest zatrważająca. Młody mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a mimo to przyjechał do Świebodzina aż z Poznania - relacjonuje asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

W trakcie czynności mundurowi ujawnili niewielkie ilości narkotyków. Wówczas 18-latek został zatrzymany. Ponadto zaistniało podejrzenie, że młody mężczyzna mógł prowadzić BMW pod ich wpływem, dlatego pobrano mu krew do badań.

- Wkrótce okaże się, jakie usłyszy zarzuty, jednakże podejrzewany jest o kierowanie pojazdem bez uprawnień, doprowadzenia do zdarzenia drogowego, kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego oraz jego posiadanie - informuje asp. Ruciński.

Przeczytaj też: Akcja policji w Zielonej Górze. Nalot na 63-latka (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u