Przestępca ukrywał się przed policją. Liczył, że mu się uda

03 kwiecień 2024
Autor: 
Przestępca ukrywał się przed policją Fot. Redakcja, KPP Żagań

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego. 25-latek ukrywał się przed organami ścigania. Teraz przestępca trafił za kratki.

Wszystko wydarzyło się w Wielkanoc, 31 marca. W świąteczny poranek policjant po służbie w trakcie jazdy samochodem przez Szprotawę zwrócił uwagę na dwóch mężczyzn.

- Jednego rozpoznał jako osobę poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusz bez chwili zawahania zatrzymał się, zaparkował pojazd i podszedł do mężczyzn - relacjonuje sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

Szprotawa. Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Funkcjonariusz, który na co dzień pełni służbę kryminalną w Komisariacie Policji w Szprotawie od razu okazał legitymację służbową i poinformował o zatrzymaniu. 25-letni mieszkaniec miasta był zaskoczony. Na miejsce wezwano umundurowany patrol.

- Policjanci wylegitymowali zatrzymanego i potwierdzili, że jest to osoba poszukiwana. 25-latek uchylał się od wykonania wyroku sądu i był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawiania wolności za popełnione przestępstwo uszkodzenia ciała oraz zniszczenia mienia - informuje sierż. sztab. Szlachetko.

Teraz mężczyzna trafił za kratki. Łącznie do odsiadki ma rok pobytu w Zakładzie Karnym.

Przeczytaj też: Pościg na autostradzie A2 zakończony wypadkiem. Są poszkodowani. Trwa akcja ratunkowa


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u