Nocna akcja policji w Zielonej Górze. Posypały się mandaty (ZDJĘCIA)

07 lipiec 2024
Nocna akcja policji w Zielonej Górze. Posypały się mandaty Fot. KMP Zielona Góra

Akcja policji na drogach w Zielonej Górze. Mundurowi w centrum miasta zatrzymywali kierowców, którzy przekraczali prędkość.

Zielonogórscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego systematycznie prowadzą kontrole prędkości w różnych częściach miasta. W trakcie weekendów w godzinach wieczornych oraz nocnych te działania coraz częściej skupiają się na ulicy Bohaterów Westerplatte i alei Wojska Polskiego.

Do akcji wykorzystuje się głównie laserowe mierniki prędkości. Obecność funkcjonariuszy z drogówki to przede wszystkim odpowiedź na skargi i zgłoszenia mieszkańców, którzy informują o kierujących zbyt szybko jadących samochodami czy motocyklami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Nazbierała aż 236 punktów karnych. Młoda kobieta przebiła skalę

Kontrola prędkości Zielona Góra. Posypały się mandaty

Mundurowi rozstawiali się w centrum Zielonej Góry także w sobotę, 6 lipca. Patrole były obecne między innymi w rejonie skrzyżowania ul. Westerplatte z ul. Ułańską oraz na wysokości oddziału Narodowego Banku Polskiego.

- Aż 47 kierujących zostało zatrzymanych za przekroczenie dozwolonej prędkości - przekazuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Wydział Ruchu Drogowego planuje powtarzanie takich działań również w najbliższym czasie.

Przeczytaj też: Pożar koło Lubska. Płonął budynek. Dach stanął cały w ogniu (ZDJĘCIA)

pozar zablocie galeria


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u