Areszt za narkotyki

28 październik 2016

Ponad 260 sztuk tabletek extasy oraz 120 gramów amfetaminy zabezpieczyli kryminalni z Lubska. Narkotyki w miejscu zamieszkania posiadał 28-latek.

W środę (26 października) policjanci z Komisariatu Policji w Lubsku wkroczyli do jednego z mieszkań w Lubsku. Zabezpieczyli tam ponad 260 sztuk tabletek extasy oraz ponad 120 gramów amfetaminy.

Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali 28-letniego mężczyznę. Został już przesłuchany, usłyszał trzy zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości amfetaminy, posiadania substancji psychotropowej w postaci tabletek extasy oraz udzielania środków odurzających. Ich czarnorynkowa wartość to ponad 11 tys. złotych.

Mężczyzna był wcześniej karany za podobne przestępstwa, grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności. W piątek (28 października) Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Żarach i aresztował 28-latka na trzy miesiące.

KWP Gorzów Wlkp.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u