Zgwałcił i uwięził kobietę w domu

14 marzec 2017
Autor:  Katarzyna Mayer-Bzowa
Pixabay

Prokurator rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia wobec 35-letniego mężczyzny, który doprowadził dziewczynę do swojego mieszkania a następnie siłą zmusił do obcowania płciowego.

Zdarzenie miało miejsce 25 maja 2016 roku. Mężczyzna zaprosił kobietę do domu po czym zamknął drzwi na klucz, który następnie ukrył. Przewracając dziewczynę na łóżko, przytrzymując za ręce oraz zatykając usta siłą zdarł z niej odzież i bieliznę a następnie zgwałcił. Po stosunku nie chciał jej wypuścić z domu, nie reagując na prośby i płacz kobiety.

Podczas aresztowania zabezpieczono u niego dwa woreczki foliowe zawierające konopie inne niż włókniste w ilości 4,218 grama.

Na wniosek prokuratora mężczyzna został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu od 2 do 15 lat więzienia. Mężczyzna działał w warunkach recydywy czyli do powrotu do przestępstwa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.