Zdarzenie drogowe w Szprotawie (ZDJĘCIA)

11 kwiecień 2017
Autor: 

We wtorek 11 kwietnia na drodze krajowej nr 12 w Szprotawie doszło do zderzenia dwóch aut. Jedno z nich przewoziło butle z gazem dlatego sytuacja wyglądała bardzo groźnie.

Straż pożarna około godz. 13.00 otrzymała zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut, a mianowicie osobowego marki Opel Astra z Iveco, które przewoziło butle z gazem.

- Na miejsce natychmiast zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej. W zdarzeniu brały udział dwie osoby, jedna z nich, kierowca Iveco został zabrany karetką na badania do szpitala. Na szczęście nie doszło do rozszczelnienia butli z gazem - powiedział nam st. kap. Daniel Pelc Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Szprotawie.

Przez kilka godzin w tym miejscu trwały utrudnienia w ruchu. Policja bada przyczynę zdarzenia.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u