Pomóż znaleźć podpalaczy (FILM)

28 kwiecień 2016
Autor: 

We wtorek 26 kwietnia, około godz. 23.00 doszło do podpalenia aut firmy MK BAKO w Zielonej Górze. Dwóch zamaskowanych mężczyzn, z których jeden miał ze sobą kanister, przeskoczyło płot i dokonało podpalenia. Nagrały ich kamery umieszczone na budynkach firmy.

Właściciel firmy zgłosił sprawę na policję, liczy także na pomoc telewidzów i internautów w rozpoznaniu sprawców.

Dyspozytor PSP w Zielonej Górze informacje o pożarze otrzymał krótko po godz. 23.00. - Zadysponowaliśmy na miejsce 7 zastępów, z dwóch jednostek ratowniczo-gaśniczych w Zielonej Górze oraz OSP Przylep - mówi mł. bryg. Ryszard Gura, rzecznik PSP Zielona Góra - na miejscu okazało się, że płoną dwa samochody dostawcze oraz dochodziło do zapalanie budynku znajdującego się w sąsiedztwie parkingu. Dzięki szybkiej interwencji straży nie doszło do zapalenia budynków sąsiednich.

Nagranie z kamer monitoringu zostało zabezpieczone jako dowód w śledztwie. - Prowadzimy postępowanie, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia - informuje nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzecznik KMP w Zielonej Górze - W tym przypadku sprawcy będą odpowiadać za uszkodzenie mienia, za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do nawet 5 lat.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u