Czy wychowawca z Domu Dziecka w Sulęcinie molestował podopieczną?

21 styczeń 2018
Autor:  Ryszard Waldun

Niespełna 30 letni Łukasz M wychowawca z Domu Dziecka w Sulęcinie został aresztowany i postawiono mu dwa zarzuty prokuratorskie.

Jak poinformował nas Roman Witkowski rzecznik prokuratury w Gorzowie Wielkopolskim jednym z zarzutów jest poddawanie się innych czynności seksualnych wobec podopiecznej poniżej 15 roku życia.

Mężczyzna nie przyznaje się do tych czynów,ale jak się dowiedzieliśmy miał dziewczynę całować i dotykać jej miejsc intymnych. Nieoficjalnie wiemy, że wychowawca zabierał podopieczną na spacery,a nawet na weekendy do swego domu.

:Mieszkańcy Sulęcina są oburzeni, a wychowawcy grozi nawet 12 lat więzienia.

O całej sprawie milczą władze powiatu sulęcińskiego,a specjalne oświadczenie wydała wicedyrektor placówki. Radny powiatu sulęcińskiego i jednocześnie były starosta Patryk Lewicki jest oburzony,a wręcz oszukany postawą starosty Adama Basińskiego i jego zastępcy Tomasza Prozorowicza, że wiedzieli o tej sytuacji od początku i nie informowali o tym rady powiatu

Będziemy informować o sprawie na bieżąco.

Tekst i foto Ryszard Waldun

Oświadczenie3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.