Kolizja na S3 przy wyjeździe z Trasy Północnej

13 luty 2018

Wyjeżdżający na drogę S3 z Zielonej Góry Trasą Północna w kierunku Sulechowa mogą spodziewać się małych utrudnień spowodowanych zderzeniem dwóch samochodów osobowych.

Tuż po godz. 7.00 doszło tam do zderzenia Corsy z Fordem. Z pierwszych ustaleń wynika, że kierowca Opla nie zauważył, że pojazd przed nim hamuje i najechał na niego. Nikt z uczestników nie odniósł obrażeń. Mogą wystąpić problemy w ruchu. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.