Zatrzymani za zniszczone przystanki i drogowe znaki

16 luty 2018
KWP Gorzów Wlkp.

Gorzowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wybicie szyb w przystankach miejskiej komunikacji i zniszczone drogowe znaki.

Nieoceniona była pomoc świadka, który widząc chuligańskie zachowanie, zadzwonił i poinformował o zdarzeniu policję.

Patrol policji, 16.02 po godzinie 1 został skierowany przez dyżurnego gorzowskiej jednostki w rejon ulicy Podmiejskiej i Pomorskiej. Świadek informował o dwóch mężczyznach, którzy mieli niszczyć przystanki. Chwilę po zgłoszeniu funkcjonariusze byli już na miejscu.

Policjanci zatrzymali dwóch 19-latków. W rękach nieśli drogowy znak. Został wyrwany kilkanaście metrów dalej. Funkcjonariusze potwierdzili, że w wiacie przystanku autobusowego i tramwajowego zostały wybite szyby. 19-latkowie za chuligańskie zachowanie zostali zatrzymani na noc w policyjnym areszcie. Odpowiedzą za zniszczenie mienia.

W całej sytuacji należy podkreślić rolę świadka zdarzenia, który poinformował policję. Jego postawę należy zdecydowanie pochwalić. Dzięki przekazanym informacjom funkcjonariusze mogli szybko zareagować i zatrzymać podejrzanych na gorącym uczynku. Ten przypadek współpracy z policją pokazuje, że wśród społeczeństwa nie ma przyzwolenia na podobne zachowanie. Pamiętajmy, że szybko przekazany sygnał, daje służbom możliwość skutecznego reagowania.

Źródło: sierż. szt. Grzegorz Jaroszewicz Zespół Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.