Nocna akcja na Konicza w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

12 marzec 2018

To miała być zwykła interwencja. Zielonogórscy policjanci otrzymali zgłoszenie o libacji alkoholowej w bloku przy ul. Konicza. Na miejsce udał się patrol policji.

- To bardzo trudna interwencja - mówi podinsp. Małgorzata Barska, KMP Zielona Góra. - Dyżurny stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze otrzymał  zgłoszenie, że w bloku przy Konicza jest libacja alkoholowa. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę i zabarykadował się w mieszkaniu. Groził, że jeśli policjanci wejdą do środka ten wyskoczy przez balkon. Mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. W mieszkaniu przebywa sam.

Na miejscu znajdują się policyjni negocjatorzy, straż pożarna oraz pogotowie. Strażacy przygotowali skokochron − sprzęt ratowniczy amortyzujący skok i zabezpieczający przed obrażeniami ludzi wyskakujących z pięter budynków. Pogotowie gazowe odcięło gaz z mieszkania. 

Ulica Waryńskiego od skrzyżowania z Podgórną w kierunku ulicy Wyspiańskiego jest zablokowana. Policja kieruje ruchem. 

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.