Wypadek na trasie S3. Zderzyły się dwa samochody osobowe (ZDJĘCIA)

24 marzec 2018
Autor: 

Do wypadku doszło w sobotę, 24 marca o godzinie 9:00. Na remontowanym odcinku trasy S3 przy węźle "Zielona Góra - Północ" zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały poszkodowane, a droga była zablokowana w obu kierunkach.

- Kierujący pojazdem marki Renault Megane jechał od strony Nowej Soli. Gdy skręcał on w lewo na podwójnej ciągłej uderzyła w niego kierująca czerwonym Citroenem - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji. Na jezdni rozsypało się wiele części, a przód Citroena został mocno zniszczony.

Dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania w Zielonej Górze zadysponował do zdarzenia 3 zastępy straży pożarnej. W międzyczasie na trasę S3 zmierzały już Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz funkcjonariusze z zielonogórskiej drogówki.

Strażacy, którzy przybyli na miejsce wypadku zabezpieczyli rozbite samochody. Z obu pojazdów nie wyciekły płyny eksploatacyjne. Następnie ratownicy udzielali kwalifikowanej pomocy trzem osobom biorącym udział w zdarzeniu. - Wszyscy poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. Jedna osoba ma prawdopodobnie złamaną rękę - dodaje podinsp. Stanisławska.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u