Napadł na taksówkarza (ZDJĘCIA)

26 marzec 2018
Autor: 

Do policyjnego aresztu trafił 23-latek, który w niedzielę 25 marca, wczesnym rankiem zamówił kurs taxi z Leszna do Wschowy. 23-latek nie mając pieniędzy za przejazd napadł na taksówkarza. Zachowanie zimnej krwi przez kierowcę oraz szybka interwencja wschowskich mundurowych zapobiegła tragedii. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. O jego losach zadecyduje Sąd.

W minioną niedzielę 25 marca przed godziną 6.00 dyspozytor firmy świadczącej usługi przewozowe zlecił kierowcy kurs z Leszna do Wschowy. Nic nie wskazywało na to, że podróż zakończy się napadem i dotkliwym pobiciem taksówkarza. W trakcie prowadzonych czynności przez wschowskich policjantów wynikało, że kurs rozpoczął się w Lesznie. Młody mężczyzna chciał dostać się do Wschowy. Z relacji taksówkarza wynikało, że nie miał przy sobie pieniędzy i chciał zostawić telefon komórkowy pod tzw.”zastaw”. Taksówkarz podczas podróży zgodził się na takie rozwiązanie. Sytuacja zmieniła się diametralnie w momencie kiedy 23-latek chciał, aby kierowca zatrzymał pojazd przy jednej z ulic we Wschowie. Siedząc na tylnej kanapie auta przeskoczył za fotel kierowcy, którego złapał za szyję i zaczął dusić, zadając mocne ciosy w twarz. Grożąc użyciem noża żądał zwrotu telefonu. Po krótkiej szamotaninie kierowcy udało się otworzyć drzwi i wypadł z auta na asfalt. Agresywny pasażer nie odpuszczał i siedząc na kierowcy nadal dusił go. Akcja zmieniła się w momencie kiedy koło szarpiących się mężczyzn zwolnił i zatrzymał się przejeżdżający tą drogą pojazd. Mężczyzna odpuścił, a taksówkarz wykorzystując dezorientację 23-latka wsiadł do swojego auta i odjechał. Zaangażowani w sprawę wschowscy policjanci na podstawie przekazanego przez kierowcę rysopisu agresora oraz pozostawionych telefonów komórkowych już po kilku minutach ustalili i zatrzymali 23-latka, który trafił do policyjnego aresztu. Teraz o jego losie zadecyduje Sąd.

źródło: KWP w Gorzowie Wlkp.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u