Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ulicy Waryńskiego w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

28 marzec 2018

Do zdarzenia doszło w środę, 28 marca, chwilę przed godziną 14:00 na ulicy Ludwika Waryńskiego w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe Ford Fiesta i Kia Ceed. Siła uderzenia była na tyle duża, że w Fordzie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratownicze. Strażacy odłączyli akumulatory z uszkodzonych pojazdów, a następnie zabezpieczyli rozlane płyny eksploatacyjne. Z kolei policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i kierowali ruchem.

- Ford jechał ulicą Waryńskiego w kierunku Staszica. Wtedy z ulicy Wazów wyjechała Kia, która wymuszając pierwszeństwo przejazdu doprowadziła do zdarzenia - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Nikomu nic poważnego się nie stało.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.