Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ulicy Waryńskiego w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

28 marzec 2018
Autor: 

Do zdarzenia doszło w środę, 28 marca, chwilę przed godziną 14:00 na ulicy Ludwika Waryńskiego w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe Ford Fiesta i Kia Ceed. Siła uderzenia była na tyle duża, że w Fordzie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratownicze. Strażacy odłączyli akumulatory z uszkodzonych pojazdów, a następnie zabezpieczyli rozlane płyny eksploatacyjne. Z kolei policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i kierowali ruchem.

- Ford jechał ulicą Waryńskiego w kierunku Staszica. Wtedy z ulicy Wazów wyjechała Kia, która wymuszając pierwszeństwo przejazdu doprowadziła do zdarzenia - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Nikomu nic poważnego się nie stało.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u