Skradzione mienie odzyskane (ZDJĘCIA)

28 marzec 2018
Autor: 

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Legnicy odzyskali skradziony motocykl, rowery oraz narzędzia elektryczne o wartości niemal 40 000 zł.

Wczoraj na autostradzie A4 funkcjonariusze SG zatrzymali do kontroli pojazd marki Fiat Ducato na ukraińskich numerach rejestracyjnych. W przestrzeni ładunkowej auta ujawniono motocykl na niemieckich numerach rejestracyjnych, którego stacyjka była wyłamana, 2 rowery oraz narzędzia elektryczne. Kierowca 24-letni cudzoziemiec oświadczył, że nie posiada żadnych dokumentów od motocykla oraz nie wie czyją własnością są pozostałe przedmioty, ponieważ pojazd którego jest kierowcą należy do jego kolegi, a on miał dojechać na Ukrainę. Dzięki informacjom uzyskanym poprzez Polsko-Niemieckie Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych ustalono, że wszystkie ujawnione przedmioty pochodzą z kradzieży dokonanej na terytorium Niemiec. Obywatel Ukrainy został zatrzymany. Szacunkowa wartość odzyskanych przedmiotów wynosi prawie 40 000 zł. Czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Placówki SG w Legnicy.

źródło: Nadodrzańska Straż graniczna

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u