Poważny wypadek w Osiecznicy. Czołowo zderzyły się dwa pojazdy (ZDJĘCIA)

16 kwiecień 2018
Autor:  Redakcja
Poważny wypadek w Osiecznicy. Czołowo zderzyły się dwa pojazdy OSP Osiecznica

Do wypadku doszło w poniedziałek, 16 kwietnia, przed godziną 17:00. Na trasie Krosno Odrzańskie - Osiecznica czołowo zderzyły się 2 samochody osobowe. Ranne zostały dwie osoby. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych musieli wycinać jednego z mężczyzn. Droga była zablokowana.

W wypadku udział brało BMW oraz Skoda. Pojazdy zderzyły się na Drodze Krajowej nr 29 na wyjeździe w kierunku Krosna Odrzańskiego w pobliżu wysepki. Zderzenie było bardzo mocne. W wyniku uderzenia Skoda przewróciła się i bokiem wpadła do przydrożnego rowu. W jej wnętrzu uwięziona była jedna osoba.

Jeszcze przed dojazdem służb ratunkowych, poszkodowanym pierwszej pomocy udzielili świadkowie wypadku. Przybyłe na miejsce służby zabezpieczyły miejsce zdarzenia i w pierwszej kolejności przystąpiły do uwolnienia poszkodowanego mężczyzny. Strażacy zabezpieczyli i ustabilizowali pojazd, a następnie przy pomocy narzedzi hydraulicznych wycinali uwięzionego kierującego.

W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby. Obie przetransportowano karetkami pogotowia do szpitali w Krośnie Odrzańskim i Zielonej Górze. W międzyczasie strażacy zabezpieczyli wyciek płynów eksploatacyjnych z obu pojazdów.

Droga przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci starali się jak najszybciej wprowadzić w miejscu zdarzenia ruch wahadłowy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u