Wypadek w Osiecznicy. Ranna została jedna osoba (ZDJĘCIA)

17 kwiecień 2018
Autor:  Redakcja
Wypadek w Osiecznicy. Ranna została jedna osoba OSP Osiecznica

Do wypadku doszło we wtorek, 17 kwietnia, kilka minut po godzinie 6:00. Na skrzyżowaniu Drogi Krajowej nr 29 z drogą powiatową Osiecznica-Maszewo czołowo-bocznie zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga była zablokowana.

W wypadku udział brało Audi oraz Ford. Jeszcze przed dojazdem służb ratowniczych, pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili inni kierujący.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy i organizacji ruchu w pierwszej fazie czynności. Później na miejsce przybyli krośnieńscy policjanci.

Poszkodowany w zdarzeniu mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala.

Przez kilka godzin w miejscu wypadku występowały utrudnienia. Droga była zablokowana. Z czasem wprowadzono ruch wahadłowy. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u