Kolizja trzech pojazdów na ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

27 kwiecień 2018
Autor:  Redakcja
Kolizja trzech pojazdów na ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze

Do zdarzenia doszło w piątek, 27 kwietnia, krótko przed godziną 14:00. Na ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że to klasyczne najechanie na siebie trzech pojazdów: Skody, Toyoty i Volkswagena. Po zderzeniu pojazdy zablokowały jeden pas, dlatego konieczne było wprowadzenie wahadłowej organizacji ruchu. Dopiero po kilku minutach osobówki zostały ściągnięte na pobocze.

Na miejscu pracował 1 zastęp straży pożarnej oraz funkcjonariusze z zielonogórskiej drogówki. Strażacy musieli zabezpieczyć małą plamę cieczy ropopochodnej, a policjanci ustalali wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u