Pożar mieszkania we Wschowie. Z ogniem walczyło 6 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)

03 maj 2018
Autor: 
Wschowski 112

W czwartek, 3 maja, około godziny 13:30 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania we Wschowie otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania w jednym z bloków przy ulicy Kazimierza Wielkiego we Wschowie. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej we Wschowie oraz pobliskich ochotników z jednostek w Konradowie, Siedlnicy i Wschowie.

Ze zgłoszenia wynikało, że z okien jednego z mieszkań wydobywa się gęsty dym. Płonęło wyposażenie jednego z pokoi. W trakcie akcji ratowniczo - gaśniczej przeprowadzono również ewakuację wszystkich mieszkańców bloku. Jak podaje portal Wschowski 112 w pożarze ucierpiała jedna osoba, która została przekazana ekipie ratowników z pogotowia.

Podczas działań na miejsce zdarzenia dotarło również Pogotowie Gazowe oraz Energetyczne. Podczas akcji do budynku odcięto dopływ prądu i gazu.

Był to już 3 pożar mieszkania we Wschowie, w poprzednim zginęły dwie osoby.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u