Policjanci odzyskali skradzione leżaki warte ponad 60 tys. złotych (FILM)

13 maj 2016
Autor: 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Słubicach odzyskali leżaki skradzione na terenie Niemiec. Wartość odzyskanego mienia to ponad 62 tysiące złotych. W tej sprawie zarzuty usłyszał 29-latek z powiatu zielonogórskiego.

Kryminalni ze Słubic ustalili, że młody mężczyzna na internetowych aukcjach oferuje do sprzedaży leżaki hotelowe, które najprawdopodobniej pochodzą z przestępstwa. Do kradzieży leżaków miało dojść nocy z 28 na 29 kwietnia br., w jednej z berlińskich firm zajmujących się sprzedażą mebli ogrodowych.

Dotarcie do podejrzewanego w związku z tą kradzież ą zajęło policjantom zaledwie kilka dni. W poniedziałek /9 maja/ był on już w ich rękach. Okazało się, że jest nim mieszkaniec powiatu zielonogórskiego. Zaskoczony 29-latek, został zatrzymany przez policjantów w momencie, kiedy przyjechał do Słubic, aby sprzedać leżaki. W jego samochodzie kryminalni znaleźli i zabezpieczyli ponad 70 leżaków, kt órych wartość oszacowano na ponad 62 tys. złotych.

29-latkowi przedstawiono zarzuty paserstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

KPP Słubice

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u