Policjanci zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia

30 maj 2018
Policjanci zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia KPP Słubice

W nocy z poniedziałku na wtorek, 28/29 maja  na Drodze Wojewódzkiej numer 139 na  trasie Laski Lubuskie - Górzyca doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. W wyniku doznanych obrażeń ciała 26-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

Dyżurny słubickiej komendy otrzymał o godzinie 2:00 w nocy zgłoszenie o leżącym, potrąconym mężczyźnie. Na miejsce wysłano natychmiast patrol Policji. Będący na miejscu lekarz z pogotowia ratunkowego w Kostrzynie nad Odrą potwierdził zgon mężczyzny. 26-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego poniósł śmierć w wyniku doznanych ciężkich obrażeń ciała. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci bardzo szybko podjęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy śmiertelnego potrącenia. Już w kilka godzin od otrzymania zgłoszenia słubiccy policjanci przy współpracy z policjantami z Kostrzyna n/O ustalili, a następnie zatrzymali osobę, która może mieć związek ze sprawą. Był to 21-letni mieszkaniec powiatu słubickiego. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do szpitala na przeprowadzenie badań i pobranie krwi, aby ustalić czy kierował pojazdem będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Już wstępne badania wykazały, że młody człowiek był pod wpływem marihuany.

- Mężczyznę zatrzymano w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach do dyspozycji prokuratora. - podaje sierż. szt. Ewa Murmyło z KPP w Słubicach. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u