Nietrzeźwy 24-letni kierujący ukradł paliwo na stacji w Górzycy. Został zatrzymany

07 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Nietrzeźwy 24-letni kierowca ukradł paliwo na stacji paliw w Górzycy. Został zatrzymany KWP Gorzów Wlkp.

Wszystko wydarzyło się w środę, 6 czerwca. Policjanci ze słubickiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego 24-letniego kierującego osobowym Audi, który wcześniej dokonał kradzieży paliwa na stacji w Górzycy.

Kiedy funkcjonariusze patrolowali teren powiatu zgłosił się do nich pracownik stacji benzynowej, który poinformował ich o kradzieży paliwa. - Z jego relacji wynikało, że przed przyjazdem patrolu mężczyzna, który podjechał samochodem osobowym marki Audi na niemieckich tablicach rejestracyjnych, dokonał kradzieży paliwa, a następnie z dużą prędkością opuścił teren stacji - mówi sierż. szt. Ewa Murmyło, Rzecznik Prasowy KPP w Słubicach.

Mundurowi niezwłocznie podjęli działania zmierzające do zatrzymania sprawcy. Patrol udał się w poszukiwaniu pojazdu w kierunku miejscowości Owczary. Policjanci przejeżdżając przez wieś zauważyli opisany pojazd jadący przy jednej z posesji. Funkcjonariusze natychmiast zablokowali mu drogę radiowozem i zatrzymali kierującego.

- Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że 24-letni mężczyzna jest nietrzeźwy. Młody mężczyzna na stałe jest zameldowany na terenie Niemiec - dodaje sierż. szt. Ewa Murmyło.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.