Kompletnie pijany kierowca ciężarówki jechał przez Dobiegniew. 28-letni Ukrainiec został zatrzymany (ZDJĘCIA)

23 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Kompletnie pijany kierowca ciężarówki jechał przez Dobiegniew. 28-letni Ukrainiec został zatrzymany KPP Strzelce Krajeńskie

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dobiegniewie przerwali skrajnie niebezpieczną jazdę kompletnie pijanego kierowcy ciężarówki. 28-letni obywatel Ukrainy odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał do przejechania kilkudziesięciotonowym zestawem wiele kilometrów i nie przeszkadzał mu w tym fakt, że był kompletnie pijany.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 21 czerwca. Około godziny 20:00 patrol dzielnicowych w składzie sierż. szt. Marcin Wichrowski i st. sierż. Piotr Kruk zauważył na jednej z ulic w Dobiegniewie ciężarówkę, której kierowca wykonywał podejrzane manewry. - Włączał on kierunkowskazy mimo, że nie nigdzie nie skręcał. Zjeżdżał również na przeciwległy pas ruchu - mówi sierż. szt. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Dzielnicowi zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że za kierownicą ciężarówki siedział 28-letni obywatel Ukrainy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał w organizmie trzy promile alkoholu. Policjanci ustalili, że nieodpowiedzialny 28-latek wyruszył w trasę z województwa zachodniopomorskiego i miał do przejechania kilkaset kilometrów. Pomimo, że był kompletnie pijany wsiadł on za kierownicę kilkudziesięciotonowego zestawu.

Mężczyzna został zatrzymany. Po czynnościach na miejscu zdarzenia trafił do policyjnego aresztu. Natomiast ciężarówkę, którą prowadził odholowano na policyjny parking. - Obywatelowi Ukrainy jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności - dodaje sierż. szt. Bartos.

 • Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru marki KTM Streetmaster w nocy 30.06/01.07 z klatki schodowej bloku przy ulicy Rydza Śmigłego 66. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

 • Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Przed zielonogórskimi policjantami ogromne wyzwanie – zabezpieczenie Winobrania i wszystkich imprez towarzyszących świętu naszego miasta, natomiast przed uczestnikami Winobrania także wyzwanie – nie dać się okraść kieszonkowcom.

 • Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Młodszy aspirant Zbigniew Dobija, policjant komendy miejskiej w Zielonej Górze pracujący na co dzień jako przewodnik psa służbowego udowodnił wczoraj tezę, że policjantem jest się 24 godziny na dobę, bez względu na to czy jest się w służbie czy też poza nią. Wracając po służbie do domu, jadąc samochodem zauważył i zatrzymał nietrzeźwą kierującą, która jak się później okazało, miała dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 • Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy zatrucia Odry!

  Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy zatrucia Odry!

  Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy lub sprawców zatrucia Odry!

 • Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Zielonogórscy policjanci zatrzymali kierującego motocyklem, który zignorował polecenia do zatrzymania i próbował uciekać. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna kierował znajdując się pod działaniem środków odurzających, a także miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Całe zajście zarejestrowała kamera nasobna policjanta.

 • Nowa Sól: Pijany wjechał w witrynę salonu kosmetycznego i uciekł!

  Nowa Sól: Pijany wjechał w witrynę salonu kosmetycznego i uciekł!

  Pijany kierowca wjechał samochodem w witrynę salonu kosmetycznego w Nowej Soli. Mężczyzna wraz z pasażerem uciekli z miejsca zdarzenia!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u