Ratownicy wodni uratowali mężczyznę na basenie w Zielonej Górze

08 lipiec 2018
Autor: 
Ratownicy wodni uratowali mężczyznę na basenie w Zielonej Górze pixabay.com

O zdarzeniu na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformował Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki, który jest dumny z akcji ratunkowej przeprowadzonej przez ratowników na basenie zielongórskiego Centrum Rekreacyjno-Sportowego.

- Chciałbym podziękować ratownikom CRS-u, których dzisiejsza akcja ratunkowa przyczyniła się do uratowania życia człowieka - czytamy na profilu Prezydenta.

Ratownicy udzielali pomocy mężczyźnie u którego doszło do zatrzymania krążenia. Tylko dzięki błyskawicznie podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej mężczyzna przeżył.

- Po raz kolejny spisaliście się na medal. Jestem dumny z Waszej postawy - dodaje Prezydent Kubicki.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

 • Zawody pływackie na otwarcie sezonu

  Zawody pływackie na otwarcie sezonu

  29 września na basenie krytym MOSiR w Zielonej Górze odbędą się Zawody Pływackie Otwarcie Sezonu 2019/20 „Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra”.

 • Tragedia na basenie "Słowianka" w Gorzowie Wielkopolskim. Nie żyje mężczyzna

  Tragedia na basenie "Słowianka" w Gorzowie Wielkopolskim. Nie żyje mężczyzna

  Akcja ratunkowa na basenie "Słowianka" w Gorzowie Wielkopolskim. Ratownicy wyłowili z wody osobę bez funkcji życiowych. Niestety życia 54-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

 • W sobotę popływamy za darmo!!

  W sobotę popływamy za darmo!!

  W najbliższą sobotę w dn. 11.11.2017 świętujemy odzyskanie Niepodległości przez Polskę.

 • Sprawdź dostępność obiektów MOSIR

  Sprawdź dostępność obiektów MOSIR

  W związku ze zbliżającym się Dniem Zmarłych oraz Świętem Niepodległości zmianie ulegną godziny otwarcia obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Sprawdź co będzie czynne.

 • Basen będzie nieczynny

  Basen będzie nieczynny

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze informuje o przerwie technologicznej w Centrum Rekreacyjno Sportowym.

 • Trwa protest ratowników medycznych (FILM)

  Trwa protest ratowników medycznych (FILM)

  Ratownicy medyczni w całej Polsce protestują. Mają dość m.in. bardzo niskich zarobków. Od poniedziałku 12 czerwca zaostrzyli protest, dlatego też do poniedziałku 19 czerwca zespoły ratownictwa biorące udział w akcji będą transportować pacjentów z użyciem sygnałów dźwiękowych i świetlnych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u