Ogromny pożar poligonu w Gorzowie Wielkopolskim. W akcji 12 zastępów straży pożarnej oraz samoloty gaśnicze

23 sierpień 2018
Ogromny pożar poligonu w Gorzowie Wielkopolskim. W akcji 12 zastępów straży pożarnej oraz samoloty gaśnicze OSP Santocko

23 sierpnia, około godziny 14 na terenie poligonu w Gorzowie Wielkopolskim wybuchł pożar. Płoną nieużytki oraz pojedyncze drzewa. Pożar nie został jeszcze opanowany. W akcji gaśniczej udział biorą również samoloty gaśnicze.

Akcja gaśnicza na terenie poligonu jest znacznie utrudniona przez brak dróg dojazdowych. Pożar jest trudny do opanowania i wciąż się rozprzestrzenia, na szczęście nie ma zagrożenia dla lasu oraz zabudowań.

- W akcji gaśniczej bierze udział 12 zastępów straży pożarnej - podaje bryg. Bartłomiej Mądry Rzecznik - Prasowy KM PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u