Wypadek pod Leśniowem Wielkim. Osobówka wpadła do rowu

08 październik 2018
Autor: 
Wypadek pod Leśniowem Wielkim. Osobówka wpadła do rowu Czytelnik

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 8 października. Kilka minut po godzinie 7:00 na odcinku drogi krajowej nr 32 przed wjazdem do Leśniowa Wielkiego od Zielonej Góry. Droga była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło na łuku drogi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault Megane jadąc w kierunku Zielonej Góry stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. W aucie podróżowały dwie osoby.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. Strażacy zabezpieczyli rozbity pojazd, a ratownicy medyczni przebadali wszystkie osoby biorące udział w tym zdarzeniu.

Droga była zablokowana w obu kierunkach. Na trasie stworzyły się korki.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u