Wypadek pod Żarami. Ranne 4 osoby. Są utrudnienia w ruchu (ZDJĘCIA)

13 listopad 2018
Wypadek pod Żarami. Ranne 4 osoby. Są utrudnienia Czytelnik

Do zdarzenia doszło we wtorek, 13 listopada, około godziny 14:30. Na odcinku drogi krajowej nr 27 pomiędzy Żarami, a Nowogrodem Bobrzańskim zderzyły się dwa samochody. Poszkodowane zostały cztery osoby. Droga była zablokowana, teraz ruch odbywa się wahadłowo.

Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu do miejscowości Lubomyśl. - 18-letnia kierująca samochodem marki Peugeot nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla kierowcy Opla Corsy - relacjonuje kom. Aneta Berestecka, rzecznik żarskiej policji. Na uniknięcie zderzenia było już za późno. Pojazdy zderzyły się czołowo-bocznie.

Do działań wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Żar oraz pobliskich ochotników. Przybyły także cztery zespoły pogotowia oraz patrole policji z żarskiej drogówki. - W wypadku ranne zostały cztery osoby. Trzy z Opla trafiły do szpitala w Żarach, a kierująca Peugeotem do lecznicy w Zielonej Górze - dodaje Berestecka.

Droga przez blisko godzinę była zablokowana. Obecnie służby wprowadziły wahadłową organizację ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u