Janiszowice: Pożar składowiska odpadów z tworzyw sztucznych. W akcji 5 zastępów straży pożarnej

17 listopad 2018
Autor: 
Janiszowice: Pożar składowiska odpadów z tworzyw sztucznych. W akcji 5 zastępów straży pożarnej OSP Bobrowice

W sobotę, 17 listopada, około godziny 5:30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze składowiska odpadów we wsi Janiszowice. Działania gaśnicze trwały ok. 4 godziny 

Po przyjeździe pierwszych zastępów na miejsce okazało się, że płonie hałda odpadów z tworzyw sztucznych o powierzchni około 500 m³. Pożar był mocno rozwinięty, strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej.

Na miejscu zdarzenia działało łącznie 5 zastępów straży pożarnej w tym ochotnicy z Bobrowic oraz Strużki. Do pożaru zadysponowano również cysternę, która na "swój pokład" zabiera 18 tyś. litrów wody. 

Akcja gaśnicza trwała ponad 4 godziny. 

Fot. OSP Bobrowice

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u