Wpadł w poślizg i uderzył w budynek. W aucie była dwójka dzieci (ZDJĘCIA)

01 styczeń 2019
Autor: 
Wpadł w poślizg i uderzył w budynek. W aucie była dwójka dzieci OSP Ołobok

Do zdarzenia doszło w Nowy Rok o godzinie 12:00. W Radoszynie koło Świebodzina osobówka wpadła w poślizg i po uderzeniu w ogrodzenie wleciala na budynek. W aucie znajdowały się dwie osoby dorosłe oraz dwójka dzieci.

Kierujący pojazdem marki Audi na łuku drogi nagle wpadł w poślizg. Następnie osobówka obróciła się o 180 stopni, wpadła w betonowe ogrodzenie posesji, a na koniec uderzyła jeszcze w ścianę budynku. Zderzenie było na tyle silne, że w aucie wybuchły poduszki powietrzne. Podróżowały w nim cztery osoby, w tym dwójka dzieci.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej ze Świebodzina oraz wóz pobliskich ochotników z Ołoboku. Przybyły także 2 zespoły pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze. Strażacy po zabezpieczeniu rozbitego auta wspólnie z ratownikami udzielali pomocy osobom poszkodowanym.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. Do szpitala trafiła pasażerka Audi wraz z dziećmi. Wszyscy przeszli w nim szczegółowe badania. Więcej szczęścia miał kierujący osobówką, który pozostał na miejscu bez obrażeń.

Na czas prowadzenia działań przez służby zablokowany był jeden pas. Ruchem nieustannie kierowali strażacy. Pod koniec akcji zneutralizowali oni jeszcze rozlane substancje ropopochodne.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u